Logotipas –  kokia tikimybė, kad liksite pastebėti?

Logotipas - kokia tikimybė, kad liksite pastebėti?Kaip dažnai mes įsimename iliustraciją, paveiksliuką, o ne pavadinimą ar kokį nors užrašą? Tiesa tokia, kad mūsų regimoji atmintis kartais būna kur kas geresnė. Todėl dar vienas unikalumo ir išskirtinumo ženklas jūsų svetainei – logotipas. Jis lygiai taip pat kaip ir dizainas ar firminis stilius turi simbolizuoti JUS ir siųsti jūsų esamai ar būsimai auditorijai apie JUS pranešimą. Jis negali pasiklysti tarp kitų, būti į kažką panašus. Vienintelis dalykas, ką jis gali primintis- tai jūs, jūsų veiklą,  svetainę,  prekę, ar kad ir kas tai bebūtų.

Portalo gargždai,info logotipas- ryškus, stilingas, profesionalus ir įsimenamas. Nei tokio, nei panašaus į jį nerastume niekur kitur. Logotipą sudaro sudaro portalo pavadinimas “ bei ikona – pirmoji Gargždų raidė G.

Logotipo kūrimas – kaip ir kitų internetinės svetainės aspektų, reikalauja kruopštaus ir apgalvoto darbo. Pirmiausiai reikia sukurti gerą idėją, vėliau ją įgyvendinti vizualiai ir perteikti grafiškai. Logotipas – tai nebūtinai aiškiai pateiktas įmonės ar veiklos pavadinimas. Kartais tai gali būti užslėpta mintis, unikali idėja, kuri būtent ir bus jūsų  išskirtinumo sėkmė.

Gargždai.info logotipas pirmiausiai išssikiria dėl savo spalvingumo. Jam parinktos ryškios, drąsios spalvos. Tai taikliai pritaikyta prie pačios svetainės- kuri yra įvairiapusiška, nereikalaujanti griežtų formų ir nėra įsprausta į kokius nors rėmus. Todėl toks žaismingas logotipas, puikiai ją atspindi. Siekiant neperspausti ir nenutolti nuo estetikos pavadinimui buvo parinktas įprastas šriftą, A raides palikant nužbaigtas. Ryškesnis logotipo elementu buvo pasirinkta  ikona. Raidė G, kuri grafiškai pavaizduota taip, lyg būtų išlankstyta iš spalvoto popieriaus. Ji puikiai įsikomponuoja šalia portalo pavadinimo ir kartu su juo sudaro bendrą visumą, tuo pačiu išlaiko stiliaus vientisumą.