Veidrodis jūsų namuose – sėkmei, laimei ir sveikatai

Ilgą laiką veidrodis buvo vertinamas tik kaip vienas iš būtinų atributų, atliekančių svarbią funkciją – jame galime išvysti savo atvaizdą. Vis dėlto, bėgant laikui, veidrodžio gamyba sparčiai tobulėjo, todėl šiandien parduodami veidrodžiai ne tik atlieka savo pagrindė funkciją, bet ir dar vieną. Tai – estetinė funkcija.  Įvairių stilių, įmantriai dekoruoti ar šviečiantys veidrodžiai šiandien jau ne tik mums leidžia išvysti savo atvaizdą, bet ir puošia mūsų namus, suteikia jiems jaukumo ar netgi tampa išskirtiniais jų interjero akcentais. Tačiau… Šiandien veidrodžiai tarnauja dar daugiau – jie pritraukia sėkmę, laimę, sveikatą bei turtus į mūsų namus. Ir patobulėjusi kokybiškų veidrodžių gamyba čia niekuo dėta – čia svarbų vaidmenį vadina egzotiškojo Feng shui paslaptys…

Veidrodis jūsų namuose – sėkmei, laimei ir sveikatai feng shuiTinkamai pakabintas veidrodis turi įtakos sveikatai bei savijautai

 • Jei norite, kad jūsų vaikams nebūtų sunku susikaupti ruošiant namų darbus, atkreipkite dėmesį į tai, kokią pozicij jų kambaryje užima veidrodis. Jei tikėsime Feng shui, veidrodį reikėtų kabinti arba pastatyti kuo toliau nuo rašomojo stalo – tokiu atveju vaikams susikaupti bus kur kas lengviau.
 • Sulaukėte nemalonių, netikėtų, neprašytų svečių, kurie jums sugadino nuotaiką? Jiems išėjus, nuvalykite visus veidrodžius – tokiu būdu sunaikinsite blogą energiją, kuri liko jūsų namuose.
 • Jei tik turite galimybę, rinkitės tokius veidrodžius, kuriuose save galėtumėte matyti visu ūgiu, kadangi, ši garsi filosofija tvirtina, kad veidrodžiai, kuriuose galime matyti tik dalį savo kūno, kenkia mūsų subtiliajam laukui.
 • Jei veidrodis yra jūsų ar vaikų miegamuosiuose, tokiu atveju nestatykite jų taip, kad atsispindėtumėte jame miegantys – tai gali trukdyti ilsėtis, kenkti psichikai. Taip pat miegui skirtuose kambariuose nereikėtų kabinti įmantrių formų veidrodžių – juos geriausia palikti svetainei, bendroms erdvėms.
 • Nelaikykite savo namuose suskilusių, įskilusių, subraižytų veidrodžių – tai sekina jūsų gyvybines jėgas.
 • Gyvybinė energija tekės iš jūsų namų ir tuo atveju, jei jį pakabinsite prieš lauko duris. Tai- viena netinkamiausių vietų, tuo tarpu pati geriausia – šalia lauko durų.
 • Na, o jei dar tik ieškote šios interjero detalės savo namams, tokiu atveju pirkite tik naują, kadangi naudotas veidrodis bus prisisotinęs prieš tai jį turėjusių žmonių energijos. Veidrodis, kurį kažkas jau naudojo daug metų, gali sudarkyti jūsų namų jaukumą bei jų energiją, pakenkti jūsų psichikai, sukelti daug negatyvių minčių, lemti jūsų prastą nuotaiką. Maža to, yra sakoma, kad toks veidrodis gali užtraukti netgi prakeiksmą namams. Kaip matyti, rizikuoti tikrai neverta – tiesiog būtina rinktis naują veidrodį, juo labiau, kad šiuolaikinė veidrodžių gamyba užtikrina labai didelį jų pasirinkimą.
 • Nors laikas, praleistas prie veidrodžio dažniausia yra siejamas su grožio procedūromis bei puikiai išvaizda, pasirodo, prieš jo nederėtų praleisti daug laiko. Anot Feng shui, žmonės, kurie ypač daug laiko praleidžia stebėdami savo atvaizdą veidrodyje, greičiau sensta, labiau pavargsta, o jų atmintis – silpnėja.

Norite praturtėti? Sužinokite, kaip kabinti veidrodį…

 • Jei norite, kad turtai nepraeitų pro šalį, tokiu atveju pasirūpinkite, kad jūsų namuose esantys veidrodžiai visada būtų švarūs bei blizgėtų. Anot Feng shui, tuomet turtai kelią jūsų namus suras kur kas lengviau.
 • Nors paprastai veidrodžiai yra kabinami prieškambariuose, miegamuosiuose ir vonios kambariuose bent vieną veidrodį reikėtų pakabinti ir virtuvėje, mat toks jūsų elgesys, anot Feng shui filosofijos, užtikrins, kad jūsų namams nieko netrūks. Ypač tobulai tinkanti vieta yra ta, kurioje kabantis veidrodis atspindėtų pietų stalą.
 • Dar viena Feng shui rekomendacija, kuri padės pritraukti kuo daugiau turtų į savo gyvenimą, skamba taip: prieš veidrodį įkurdinkite keletą stambių kupiūrų.

Sėkmė ir laimė aplankys, jei…

 • Jei ruošiatės veidrodį kabinti prieškambaryje, tuomet verta prisiminti dar vieną jo kabinimo subtilybę pagal Feng shui… Anot jos, labai svarbu, kas atsispindi prieškambaryje esančiame veidrodyje: jei tai bus gražūs dalykai (žavingi paveikslai, gėlės, prabangūs daiktai), jūsų namuose netrūks gerų emocijų bei pozityvios energijos, tuo tarpu jei jame atsispindės netvarkingai išmėtyti batai, šiukšlių dėžė, purvinas grindų kilimėlis, tuomet į savo namus pritrauksite blogus įvykius bei emocijas. Visa tai yra susiję su svarbiausia veidrodžio ypatybe – dvejinimu. Taigi, savo gyvenime turėsite daugiau to, kas matysis jūsų namuose esančiuose veidrodžiuose.
 • Taip jau nutiko, kad sudaužėte veidrodį? Jokiu būdu nežiūrėkite į jo atvaizdą – kuo greičiau surinkite ir išmeskite šukes, priešingu atveju prišauksite nelaimę į savo namus.
 • Norite, kad jūsų namuose būtų kuo mažiau kivirčų? Rinkitės ovalių, aptakių formų veidrodžius, venkite griežtumo, apibrėžtumo.
 • Jei norite, kad jūsų namuose būtų kuo daugiau džiugių įvykių ir gerų emocijų, nestatykite veidrodžių vieno priešais kitą.
 • Veidrodžius kabinkite taip, kad juose neatsispindėtų laidai, rozetės. Tai apsaugos jūsų namus nuo nelaimių, nelaimingų atsitikimų, nuostolių.
 • Esate kūrybinį darbą dirbantis žmogus, tad jums svarbu nepritrūkti idėjų? Čia ir vėl gali praversti garsiosios kinų filosofijos rekomendacijos. Pasirodo, jei norite nepritrūkti idėjų, veidrodį reikėtų pakabinti taip, kad virš jo liktų šiek tiek erdvės.
 • Prasta nuotaika kamuoja jau ilgą laiką? Tiesiog prieikite prie veidrodžio ir plačiai nusišypsokite arba nusijuokite. Veidrodis dvigubina viską – gerą nuotaiką bei pozityvumą taip pat.
 • Savaime suprantama, veidrodis yra svarbus ne tik namuose – be jo negalime išsiversti ir kitose erdvėse arba išvykę į kelionę. Vis dėlto, jei jau taip nutiko, kad teko išvykti į kelionę, stenkitės kuo daugiau žiūrėti į nuosavą veidrodėlį – tai apsaugos jus nuo negandų.
 • Jei jau taip nutiko, kad išėjote iš namų ir dėl kažkokios priežasties buvote priversti į juos sugrįžti, tuomet žvilgtelkite ir į veidrodį – tai garantuos sėkmingą kelionę.

Sakoma, kad tinkamai parinkti ir pakabinti veidrodžiai suteikia daugiau erdvės bei šviesos namams. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa, tačiau drąsiai galima tvirtinti, kad būtent jie atneša šviesą ne tik į mūsų namus, bet ir gyvenimą: jei kabinsime juos pagal Feng shui rekomendacijas, galėsime džiaugtis turtais, sėkme, laime bei puikia sveikata.

Na,  o pabaigai belieka tik priminti, kad visi šie patarimai galioja ne tik dideliems veidrodžiams, kuriuose galite pamatyti save visu ūgiu, bet ir mažesniems. Taigi, būkite sąmoningi, atsakingai, paisykite šių taisyklių bei gyvenkite laimingai.