Ką reikia apgalvoti prieš užsakant interneto svetainę?

Visi puikiai žino, kad interneto svetainė yra vienas svarbiausių šiuolaikinio verslo įrankių, atliekantis daugybė įvairių funkcijų – pradedant verslo reprezentavimu ir užbaigiant informacijos teikimu. Tuo tarpu profesionalios internetinės svetainės kūrimas yra ta paslauga, kuri tiesiog būtina, jei norite turėti interneto svetainę, kuri bus skirta jūsų verslui. Šiandien galite rinktis iš daugybės šios paslaugos teikėjų, tačiau svarbiausias dalykas, kurį turite žinoti, yra toks: jei norite, kad bendradarbiavimas būtų sklandus ir produktyvus, prieš kreipiantis į paslaugos teikėją dėl jos užsakymo, būtina apgalvoti tam tikrus dalykus. Kokie jie? Apie tai kalbėsime jau netrukus.

Kokio tipo svetainė jums yra reikalinga?

Siekiant geriausių bendradarbiavimo rezultatų, į paslaugos teikėjus reikėtų kreiptis turint galutinio varianto viziją. Kad ji būtų aiški, atsakykite sau į keletą klausimų, o vienas iš jų skamba taip: kokio tipo svetainė jums yra reikalinga? Ar tai prezentacinė, skelbimų talpinimui skirta, o nekilnojamojo turto svetainė? Taip pat verta iš anksto apgalvoti ir tai, kiek puslapių urės internetinė svetainė. Savaime suprantama, surasti atsakymus į šiuos klausimus nebus sunku, tereikia įvertinti savo poreikius.

Kokį turinį pateiksite?

Kreipdamiesi į paslaugo teikėjus, turėkite suvokimą ir apie tai, koks bus jūsų interneto svetainės turinys. Kiek turinio norite pateikti, apie ką kalbėsite? Patarimas: nepaverskite savo interneto svetainės informaciniu chaosu – visa informacija, kurią pateiksite, turite būti  vienaip ar kitaip susijusiu su jūsų verslu. Taip pat turiniui galioja ir dar viena taisyklė – daugiau ne visada reiškia geriau.

Ką reikia apgalvoti prieš užsakant interneto svetainęJei jums yra reikalinga reprezentacinė svetainė, tokiu atveju, ko gero, rinksitės šabloną, tad jūsų interneto svetainės turinį sudarys tokie skyreliai: Apie mus, paslaugos arba produktai, klientų atsiliepimai, kontaktai. Vis dėlto, jei tik turite galimybę, patiekite ir naujienų skyrelį. Toks sprendimas ypač naudingas jūsų verslui – turėsite puikią galimybę pristatyti svarbią informaciją svetainės lankytojams, o taip pat tai parodys, kad jūsų verslas nestovi vietoje – yra gyvas bei kupinas įvairių įvykių.

Estetika – nepaskutinėje vietoje

Pastaruoju metu vis didesnis dėmesys skiriamas ir interneto svetainių patrauklumui. Nepamirškite šio svarbaus aspekto ir jūs, o kreipdamiesi į specialistus, jau būkite apgalvoję, koks turėtų būti vaizdas. Siekiant estetiškos, svarbų vaidmenį suvaidins ir spalvos bei  tipografiniai sprendimai – dar prieš kreipdamiesi į profesionalus, apmąstykite, kokios spalvos turėtų vyrauti jūsų interneto svetainės erdvėje.

Pritaikykite interneto svetainę įvairiems įrenginiams

Puikiai žinoma, kad interneto svetainė yra puikus įrankis norit pritraukti daugiau klientų.  Tačiau… Jei norite pačių geriausių rezultatų, t.y., maksimaliai padidinti lankytojų skaičių, turite prisiminti, kad šiandieninis žmogus naudojasi ne tik kompiuteriu – svarbią dalį užima ir planšetės ar mobilieji įrenginiai. Taigi, jūsų interneto svetainė tiesiog turi būti jiems pritaikyta.

Suteikite galimybę užsisakykite naujienlaiškius ir argumentuokite, kodėl verta tai daryti

Naujienlaiškiai yra puikus sprendimas siekiant galimybės patiekti naujausią informaciją svetainės lankytojams. Tačiau, efektas bus kur kas geresnės, jei interneto svetainės nurodysite bent kelias priežastis, kodėl verta tai daryti. Taigi, į profesionalus kreipkitės jau sugalvoję argumentus.

Taigi, jau sužinojote svarbiausius klausimu, į kuriuos turėtumėte rasti atsakymus dar prieš kreipdamiesi į paslaugos teikėją. Na, o baigiant dalintis pastebėjimais, belieka tik pabrėžti dar vieną, labai svarbią detalę – nepamirškite, kad jūsų svetainė yra tarsi gyvas organizmas. Būtent  todėl svarbus yra ne tik internetinės svetainės kūrimas, bet ir jos priežiūra bei tobulinimas.