Apsilankykite, užsisakykite, paragaukite! zuvisMes laukiame Jūsų

Aprašyti tai, kas yra akvaponika nėra lengva. Dar sunkiau vien tik iš aprašymo suprasti šios technologijos unikalumą. Verta visa tai pamatyti savo akimis. Mes norime, kad mūsų klientai iš arti pamatytų, kaip visa tai veikia ir kaip mes auginame žuvis. Todėl mes vykdome edukacinių programų veiklą, į kurias kviečiame visus, kurie nori susipažinti, pamatyti ir daugiau sužinoti apie akvaponiką. Edukacininės programos, ekskursijos metu galėsite sužinoti daugiau faktų apie auginimo ypatumus, taip pat daugiau sužinosite apie ungurinį šamą, bei galėsite jo paragauti.

Atvykę pas mus vaikai gali pamaitinti auginamą žuvį, tai pat jų laukia mailiaus auginimo mini sistema. Tai ypatinga ir itin mėgstama pramoga vaikams.

Taigi, visiems, kuriems įdomu, kviečiame pas mus užsukti.

Užsisakykite

Mes siūlome Jums patogų būdą mėgautis mūsų produkcija. Jums nereikės niekur eiti. Mes pristatysime žuvį Jums tiesiai į namus ar net į biurą. Jums tereikia paskambinti mums ir užsisakyti tai, ko norite. Taip pat galite užsisakyti internetu. Ten pat rasite ir mūsų asortimentą. Pateikite mums savo užsakymą ir mes pristatysime jums produktą. Žuvies kaina priklauso nuo produkto rūšies, kiekio. Pristatymas taip pat priklauso nuo žuvies kainos, bei atstumo. Tai patogus būdas gauti šviežią, skanią bei sveiką mūsų produkciją tiesiai į namus.

Paragaukite

Jei stokojote idėjų savo virtuvėje, mes galime pagelbėti ir čia. Siūlome išbandyti keletą receptų, kurie jūsų maisto ruošimą pavers mažyte švente. Net neutuokiate, kad improvizuodami ir įdėdami šiek tiek fantazijos iš paprastos ungurinio šamo filė galite sukurti tikrą kulinarinį šedevrą. Ieškote kažko ypatingo savo šventei, o gal norite paruošti ypatingą vakarienę? Nesiimkite už galvos, pasinaudokite kuriuo nors mūsų pasiūlymu ir pamatysite, kokia žuvis gali būti skirtinga. Ir visa tai priklauso tiesiog nuo jos paruošimo būdo. Mes jums siūlome išbandyti keletą receptų, kurie padės atskleisti visiškai kitokį ungurinio šamo skonį.